Sayın Cumhurbaşkanı'nın Katılımı ile Gaziosmanpaşa Toplu Açılış Töreni

İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri olan Gaziosmanpaşa’daki 550 milyon TL’lik yatırımların toplu açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle gerçekleştirildi.

Sayın Cumhurbaşkanı'nın Katılımı ile Büyükçekmece Toplu Açılış Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Büyükçekmece’de yaptığı 24 milyon liralık altyapı, çevre ve spor yatırımlarının açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başkan Kadir Topbaş tarafından yapıldı.

Sayın Cumhurbaşkanı'nın Katılımı ile Beylikdüzü Toplu Açılış Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Beylikdüzü’nde yaptığı ulaşım, altyapı ve spor yatırımlarının açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle gerçekleştirildi.

Sayın Cumhurbaşkanı'nın Katılımı ile Esenler Toplu Açılış Töreni

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın törenle açılışını gerçekleştirdiği 570 milyon liralık 18 dev eser, İstanbulluların hizmetine sunuldu.

Sayın Cumhurbaşkanı'nın Katılımı ile Sancaktepe Toplu Açılış Töreni

İstanbul’un en genç ilçelerinden biri olan Sancaktepe’ye yapılan yatırımların toplu açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından gerçekleştirildi.

Silivri’den Şile’ye İstanbul’da Büyük Yatırımlar

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, ilçe programları kapsamında İstanbullularla buluştu. İstanbul’a bugüne kadar 98 milyar TL’lik dev yatırımlar yaptıklarını ifade eden Başkan Topbaş, Silivri’den Şile’ye kadar kentin her noktasına hizmet ulaştırdıklarını söyledi.

Sayın Cumhurbaşkanı'nın Katılımı ile Çekmeköy Toplu Açılış Töreni

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Çekmeköy’e yapılan yatırımların toplu açılışını gerçekleştirdi.

Sayın Cumhurbaşkanı'nın Katılımı ile Bağcılar Toplu Açılış Töreni

Bağcılar’da inşa edilen okul, bilgi evi, spor salonu, park, sağlık tesisleri ve prestij caddelerin de aralarında bulunduğu 36 yapının resmi açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle yapıldı.

Kartal Halk Ekmek Fabrikası'nda İnceleme Gezisi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Kartal’da kurulan Avrupa’nın en büyük ekmek fabrikasına düzenlediği gezide Halk Ekmek’in katkısız, tamamen doğal bebe bisküvisi ve fındık ezmesi üreteceğini açıkladı.

Kabataş Meydan Düzenlemesi ve Transfer Merkezi Tanıtım Programı

Başkan Kadir Topbaş, Kabataş’ta inşaatı devam eden günde 1 milyon yolcu kapasiteli dev transfer merkezi ile yeni meydan çalışmasını basın mensuplarına tanıttı. Başkan Topbaş, 2018 yılı sonunda tamamlamayı planladıkları proje kapsamında Dolmabahçe - Fındıklı arasındaki araç trafiğini yer altına alacaklarını söyledi.

Sayın Cumhurbaşkanı'nın Katılımı ile Kadın ve Demokrasi Buluşması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) tarafından düzenlenen “Kadın ve Demokrasi Buluşması”na katıldı.

Sayın Cumhurbaşkanı'nın Katılımı ile Zümrüdüanka Ödül Töreni

Yeşilay Zümrüdüanka Ödül Töreni, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda yapıldı. Törende, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a “En Yeşilaycı” ödülü verildi.

Kosova Belediyeler Birliği'nin Ziyareti

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) Kosova Belediyeleri Bilgi ve Tecrübe Paylaşımı Programı dolayısıyla İstanbul’da bulunan Ştimle Belediye Başkanı ve Kosova Belediyeler Birliği Başkanı Naim İsmajli, beraberindeki heyetle birlikte Başkan Kadir Topbaş’ı ziyaret etti.

Trablus Belediye Başkanı'nın Ziyareti

Libya Trablus Belediye Başkanı Abdurrauf Beytulmal, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında şehit düşen vatandaşlarımız için İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a taziye ziyaretinde bulundu.

Taksim Camii Temel Atma Töreni

Taksim Meydanı’na yapılması planlanan ve 50 yıllık mazisi olan Taksim Camii’nin temel atma töreni, Başkan Kadir Topbaş’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Milli İstihdam Seferberliği Toplantısı

İstanbul Valisi Vasip Şahin ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın ev sahipliği yaptığı Milli İstihdam Seferberliği Toplantısı’nda getirilen yeni imkanlar, teşvikler ve ekonominin daha ileriye taşınması için yapılması gerekenler ile devletin istihdama yönelik yeni teklifleri konuşuldu.

Sayın Cumhurbaşkanı'nın Katılımı ile SETA Cumhurbaşkanlığı Sistemi Sempozyumu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı (SETA) tarafından Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Sistemi Sempozyumu’nda Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni anlattı.

Mecidiyeköy - Mahmutbey Metro Hattı Tünel Birleştirme Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, inşaatı devam eden Kabataş - Beşiktaş - Mecidiyeköy - Mahmutbey Metro Hattı’nın tünel birleştirme törenine katıldı. Başkan Topbaş, Mecidiyeköy’den Tekstilkent’e kadar kazı çalışması tamamlanan metro hattını 2018 yılının sonunda açmayı planladıklarını söyledi.

AK Parti Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı

Başkan Kadir Topbaş, binin üzerinde belediye başkanının katıldığı toplantıda, dünyada teknolojiyi en iyi kullanan belediyeler arasında gösterilen İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin akıllı şehir uygulamalarını anlattı.

Sayın Başbakan'ın Katılımı ile Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Projesi Temel Atma Töreni

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin proje ortağı olduğu Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Konutları’nın temeli Başbakan Binali Yıldırım, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle atıldı.

Emitt Turizm Fuarı

Kültür ve Turizm Bakanlığı ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen 21. Emitt 2017 Turizm Fuarı’na katılan Başkan Kadir Topbaş, göreve geldiklerinde yıllık 2,8 milyon olan turist sayısını, yatırım ve hizmetlerle 13 milyona çıkardıklarını söyledi.

Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'nde İnceleme Gezisi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Yenikapı’da inşa edilen Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ni basın mensuplarına tanıttı. Türkiye’nin en büyük çadır konseptli etkinlik alanını ortaya çıkarmaya çalıştıklarını ifade eden Başkan Topbaş, alanın birçok aktiviteye ev sahipliği yapacağını söyledi.

Bostancı - Dudullu Metro Hattı TBM Basın Töreni

Anadolu Yakası’nda hizmet verecek olan Dudullu - Bostancı Metro Hattı’nın tünel açma çalışmaları, Başkan Kadir Topbaş’ın katıldığı programla başlatıldı.

Sayın Cumhurbaşkanı'nın Katılımı ile Kartal - Yakacık - Pendik - Tavşantepe Metro Hattı 'nın Açılışı

4,5 km uzunluğundaki Kartal - Yakacık - Pendik - Tavşantepe Metro Hattı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle hizmete açıldı.

15 Temmuz Müzesi Çalıştayı

15 Temmuz Müzesi Çalıştayı’na katılan Başkan Kadir Topbaş, yapımı planlanan müzenin yaşayan bir müze olacağını ve dünyanın bu müzeyi konuşacağını söyledi.

İstanbul'da Kış Çalışmaları

Başkan Kadir Topbaş, AKOM’da yürütülen karla mücadele çalışmaları hakkında basın mensuplarına bilgi verdi. Kent genelinde ana yolların açık olduğunu belirten Başkan Topbaş, İstanbulluları araçlarına kar lastiği takmaları ve toplu taşıma araçlarını kullanmaları konusunda uyardı.